خدمات کرکره برقی قائم

برای هماهنگی خرید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید!

یک راه حل عالی و مناسب برای حفظ امنیت و زندگی همراه با آسایش و آرامش، استفاده از کرکره برقی است. تیم متخصص کرکره برقی قائم، با نصب کرکره برقی ایمن کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد.

نصب انواع کرکره های برقی و سنتی

موارد متفاوتی باعث خرابی و ایجاد اختلال در کارکرد کرکره برقی می شود. درصورتی که نیاز به بررسی و حل مشکل کرکره دارید، فورا با متخصصان ما تماس بگیرید تا برای تعمیر آن اقدام نمایند.

تعمیر انواع کرکره های برقی و سنتی

یکی از اجزای ضروری کرکره برقی و درب اتوماتیک، چشمی است. چشمی موانع سر راه بستن و باز کردن کرکره برقی را تشخیص می دهد. برای نصب چشمی با ما تماس بگیرید.

نصب چشمی برای انواع کرکره های برقی

موتور کرکره برقی از مهمترین اجزای آن است که در صورت بروز مشکل یا نقص در آن عملکرد کرکره را به کلی مختل می‌کند. موتور کرکره با چرخاندن شفت کرکره برقی باعث حرکت رول به سمت بالا میشود.

تعمیر انواع موتورهای ساید ، تیوبلار و سانترال

ما توانسته ایم همه مدل های رسیور و مدار فرمان کرکره و UPS را تعمیر و خدمات دهیم و از این نظر شما نگرانی جهت تامین قطعات و عدم تعمیر کرکره برقی خودتان نخواهید داشت.

تعمیر رسیور و مدار فرمان کرکره و UPS کرکره

نصب و راه اندازی سایبان برقی با قابلیت تنظیم زاویه با موتور بی‌صدا و بازشوی عالی متناسب با خواسته و سلیقه شما همراه با اجناس درجه یک تجربه کنید. با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ساخت و نصب انواع سایبان بازویی برقی و دستی